[11] Skróty

Blog

Na tej podstronie znajdziesz wiele ciekawych artykułów.Zjedź niżej, a z pewnością znajdziesz artykuł, ktory pomoże Ci podjąć właściwą decizję zakupową ;)
Grzejnik z domkiem i szalikiem

[13] Article

[14] About us

Kilka słów o nas

Jako firma ROLBUD-INSTAL działamy głównie na terenie powiatów Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Nowy Targ. Działamy również na terenie całego województwa małopolskiego już od 2005 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy liderem w dziedzinie instalacji sanitarnych – specjalizujemy się zwłaszcza w tworzeniu instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, ale jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Parę sekund z życiaRolbud Instal

Fachowe doradztwo podczas każdego etapu budowy i remontu domu.

Jak to się dzieje?
Poznaj genezę pracy naszego zespołu, który dla dobra swoich klientów ciągle kształci się w najnowszych technikach branży instalacyjno – sanitarnej i odnawialnych źródeł energii.

Działalność naszej firmy ROLBUD-INSTAL opiera się na dwóch sektorach.

Pierwszym z nich jest sprzedaż detaliczna i hurtowa wszelkich niezbędnych artykułów do instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania oraz do wykonania innych instalacji sanitarnych.

To właśnie tutaj znajdziesz wykwalifikowanych pracowników, którzy poświęcili się zdobywaniu wiedzy o najnowszych technologiach. Te własnie można zastosować podczas wykonywania takich instalacji. Wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia oraz wiedza oparta na profesjonalizmie znanych i cenionych producentów, z jakimi współpracuje firma, pozwala na rzetelne podejście do klienta i pomoc w doborze odpowiednich produktów do ich potrzeb.
Drugim elementem, jaki oferuje marka, jest kompleksowa usługa wykonania wybranych przez Ciebie instalacji sanitarnych – instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Są one tworzone zgodnie z najnowszymi wytycznymi oraz w oparciu o najnowsze technologie. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wykonywanych usług. Swoje działania opieramy na bazie produktów pochodzących od wiodących marek tejże branży. Dzięki pracy na tych dwóch płaszczyznach jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wykonanie usługi, od projektu po wykonanie. To sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z naszej pracy.

Aby zapoznać się z naszą bogatą ofertą wystarczy zadzwonić lub zgłosić się do głównej siedziby naszej firmy ROLBUD-INSTAL!

Centrala firmy znajdujące się w Gołkowicach. Zapraszamy również do naszych oddziałów znajdujących się w Piwniczej-Zdrój, Klęczanach, a także w Nowym Sączu. Tutaj nasi klienci mogą poznać nasze fachowe usługi w konkurencyjnych cenach.

Przez cały czas istnienia firmy staramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

Jako firma kładziemy nacisk na trwałość oferowanych produktów i wysoką jakość swoich usług. Od 2012 roku jesteśmy jednym z członków Grupy Handlowej SANGROUP Sp. z o.o. która zrzesza firmy zajmujące się działalnością z branży instalacji sanitarnej. Z nami będziesz zadowolony z wykonanych prac remontowo-budowlanych, a wchodząc z nami we współpracę gwarantujemy:

 • Atrakcyjne ceny na terenie Nowego Sącza i całej Małopolski,
 • Dostawę towarów na życzenie Klienta w dowolne miejsce Małopolski,
 • Fachowe doradztwo i miłą obsługę,
 • Sprzedaż gotówkową i ratalną,
 • Wysoką jakość towarów pochodzących od samych znanych i cenionych producentów artykułów instalacji sanitarnych.

Wszystkie usługi, jakie wykonujemy u swoich klientów, zgodne są ze wszystkimi normami. Produkty na jakich pracujemy posiadają potrzebne certyfikaty, które są niezbędnym elementem w wykonywaniu naszej pracy. Dzięki temu powierzone nam działania, jakie wykonujemy posiadają gwarancję wysokiej jakości.

Zapraszamy do naszych oddziałów w Nowym Sączu, Gołkowicach, Klęczanach i Piwnicznej oraz zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy!

Zapraszamy na nasze stoiska podczas Targów Agropromocji w Nawojowej.

ROLBUD INSTAL - 16 lat doświadczenia!

Jesteśmy liderem na małopolskim, a zwłaszcza sądeckim rynku, z zakresu TECHNIKI GRZEWCZEJ, TECHNIKI SANITARNEJ, INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH, SIECI ZEWNĘTRZNYCH oraz ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII na terenie Małopolski, zapraszamy do naszych oddziałów w Nowym Sączu, Gołkowicach, Klęczanach i Piwnicznej!

[15] Offer

Bogata oferta Rolbudinstal. Sprawdź!

Proponujemy usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach, zapraszamy do działów poniżej, gdzie czeka na Państwo zróżnicowana oferta.
Do tej pory zaufało nam wielu klientów, którzy są naszą wizytówką. Dzięki nowoczesnym systemom grzewczym, jakie oferujemy swoim klientom jesteśmy firmą, która propaguje ekologiczny styl życia. Innowacyjne rozwiązania, które coraz częściej pojawiają się na rynku mogą sprawić, że i Ty wpłyniesz na nasze środowisko.
technik sprawdzający system wodny
Technika
grzewcza
toaleta w stylu loft
Technika
sanitarna
mężczyzna umieszczający panele fotowoltaiczne
Odnawialne
źródła energii
mężczyzna instalujący system ogrzewania podłogowego
Technika
instalacyjna

Postaw na sprawdzoną firmę ROLBUD-INSTAL, gdzie oferta obejmuje usługi z zakresu:

 • sprzedaży – wszelkie urządzenia, jakie oferuje nasza firma są zgodne z najnowszymi wymaganiami i pochodzą od samych cenionych producentów,
 • montażu – nasi pracownicy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągle zdobywanej wiedzy wykonają pełne usługi montażu instalacji sanitarnych,
 • serwisu – firma proponuje serwis zamontowanych urządzeń, gdzie usterki zostaną od razu usunięte.

[16] Single Offer

Postaw na sprawdzoną firmę ROLBUD-INSTAL, gdzie oferta obejmuje usługi z zakresu:

 • sprzedaży – wszelkie urządzenia, jakie oferuje nasza firma są zgodne z najnowszymi wymaganiami i pochodzą od samych cenionych producentów,
 • montażu – nasi pracownicy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągle zdobywanej wiedzy wykonają pełne usługi montażu instalacji sanitarnych,
 • serwisu – firma proponuje serwis zamontowanych urządzeń, gdzie usterki zostaną od razu usunięte.

Rolbud-Instal | Technika grzewcza

Technika grzewcza to jeden z działów, jakimi zajmują się nasze oddziały Rolbud Instal Nowy Sącz, Klęczany, Gołkowice i Piwniczna Zdrój. Jeszcze całkiem niedawno, wybór systemu ogrzewania budynków był znikomy. Obecnie na polskim rynku znajdziesz wiele rozwiązań dostosowanych do konkretnego zapotrzebowania. Wybór sposobu ogrzewania jest bardzo szeroki i zależy od wielu czynników. Czynniki te to między innymi konstrukcja budynku, do którego chcemy zainstalować system ogrzewania, położenie budynku, funkcji, jakie ma spełniać, dostęp do mediów, ale również od naszych preferencji i kosztów, jakie poniesiemy. W szerokiej ofercie Rolbud-Instal znajdziesz wiele rozwiązań dotyczących ogrzewania twojego domu. Między innymi są to kotły na ekogroszek, kotły gazowe, kotły na pellet, piece elektryczne, pompy obiegowe, podgrzewacze wody, grzejniki ozdobne, łazienkowe, ścienne itp. ale również w naszej ofercie znajdziesz wszelkie akcesoria, wymienniki i zasobniki konieczne do instalacji grzewczych oraz armaturę grzewczą.

Rolbud-Instal poza samą sprzedażą wszelkich elementów koniecznych do instalacji grzewczej, oferuje usługi z zakresu montażu i serwisu instalacji. Nasi specjaliści, dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i stale poszerzanej wiedzy, wykonują profesjonalne usługi montażu instalacji grzewczych, ale również oferujemy usługi serwisowe zamontowanych już urządzeń, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek usterek oraz usługi okresowych przeglądów.

Technika grzewcza
mężczyzna regulujący sterowniki ogrzewania

Rolbud-Instal | Jaki sposób ogrzewania domu wybrać?

Piec gazowy, piec elektryczny, a może na pellet? To jedne z najczęstszych pytań, jakie zadają nam nasi klienci i nic w tym dziwnego. Instalacja grzewcza do domu to jeden z ważniejszych wyborów, jakie musimy podjąć, w końcu zostanie z nami na długie lata. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, dziś wybór sposobu ogrzewania w domu jest bardzo szeroki. W zależności od wielu czynników możesz zdecydować się na piece na ekogroszek, piece gazowe, piece na pellet, piece elektryczne, pompy obiegowe itp. Jeśli natomiast nie wiesz który sposób ogrzewania twojego domu będzie dla ciebie najlepsze, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych oddziałów Rolbud-Instal Nowy Sącz, Gołkowice, Klęczany lub Piwniczna Zdrój, a nasi specjaliści z pewnością doradzą, który sposób ogrzewania domu będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

W naszej ofercie znajdziesz produkty samych najlepszych, sprawdzonych przez lata producentów, m.in.: Defro, Stalmark, Kospel, Kamen, Wilo, Perfexim, Ottone, Acv, Viessmann, Termet, Caleffi, Afriso, Ferro, Herz, Immergas, Sigma Li, Reflex, Valsir, Sanha, Wolf itp.

Rolbud-Instal | Technika grzewcza | Piec na ekogroszek

Poszukiwaniu ekologicznych źródeł ciepła w Twoim domu bardzo dobrym rozwiązaniem jest piec na ekogroszek.
Ekogroszek to paliwo powstała na bazie węgla kamiennego lub węgla brunatnego. Na polskim rynku znajdziesz bardzo szeroki wybór kotłów na ekogroszek. Jedną z głównych zalet tego sposobu ogrzewania jest czas, w którym spalane jest paliwo. Dzięki zastosowaniu tego typu pieca nie będziesz musiał zaglądać do kotłowni nawet przez kilka dni. Jest to bardzo wygodne oraz energooszczędne źródło ogrzewania, które dodatkowo pozwolić zadbać o jakość powietrza, którym oddychasz Ty, Twoja rodzina i środowisko wokół Ciebie.

Dodatkowym atutem jest fakt, że piec na ekogroszek ma bardzo dużą wydajność, dużo większą niż standardowe piece. Przy spaleniu takiej samej ilości paliwa stałego, otrzymujemy więcej energii cieplnej niż w przypadku standardowego pieca. Rolbud Instal współpracujemy z największymi markami w dziedzinie techniki grzewczej. Znajdziesz u nas przede wszystkim kotły na ekogroszek takich producentów jak Defro, Kamen oraz Stalmark, ze względu na ich jakość wykonania, bezawaryjność oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Rolbud-Instal | Technika grzewcza | Piec gazowy

Innym sposobem ogrzewania twojego domu, może być nowoczesny piec gazowy, który jest coraz częściej wybieranym sposobem ogrzewania. Główną zaletą jest przede wszystkim duża wygoda w obsłudze pieca gazowego. Nowoczesne piece gazowe pozwalają na utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniach ustalonych godzinach. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że po powrocie do domu będzie zimno, ponieważ nowoczesny piec gazowy możesz ustawić tak, że uruchomi się o wybranej przez ciebie godzinie. Jeśli więc twój dom podpięty jest do instalacji gazowej lub na terenie działki znajduje się zbiornik na gaz płynny, możesz zdecydować się na ogrzewanie budynku piecem gazowym.

Piece gazowe, oprócz ogrzewania samego budynku mogą również ogrzewać wodę, dzięki czemu nie musisz kupować kolejnego urządzenia. Rolbud-Instal oferujemy swoje usługi, współpracując wyłącznie z najlepszymi producentami. Znajdziesz u nas piece gazowe takich producentów jak: ACV, Vaillant, Immergas, Viessmann oraz Ferroli. To głównie od tych producentów pozyskujemy niezbędne sprzęt i podzespoły, dzięki którym ogrzewanie gazowe w twoim domu lub w twojej firmie będzie w 100% bezpieczne, i spełni swoje zadanie przez lata.

Postaw na sprawdzoną firmę ROLBUD-INSTAL, gdzie oferta obejmuje usługi z zakresu:

 • sprzedaży – wszelkie urządzenia, jakie oferuje nasza firma są zgodne z najnowszymi wymaganiami i pochodzą od samych cenionych producentów,
 • montażu – nasi pracownicy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągle zdobywanej wiedzy wykonają pełne usługi montażu instalacji sanitarnych,
 • serwisu – firma proponuje serwis zamontowanych urządzeń, gdzie usterki zostaną od razu usunięte.

Rolbud-Instal | Technika grzewcza

Technika grzewcza to jeden z działów, jakimi zajmują się nasze oddziały Rolbud Instal Nowy Sącz, Klęczany, Gołkowice i Piwniczna Zdrój. Jeszcze całkiem niedawno, wybór systemu ogrzewania budynków był znikomy. Obecnie na polskim rynku znajdziesz wiele rozwiązań dostosowanych do konkretnego zapotrzebowania. Wybór sposobu ogrzewania jest bardzo szeroki i zależy od wielu czynników. Czynniki te to między innymi konstrukcja budynku, do którego chcemy zainstalować system ogrzewania, położenie budynku, funkcji, jakie ma spełniać, dostęp do mediów, ale również od naszych preferencji i kosztów, jakie poniesiemy. W szerokiej ofercie Rolbud-Instal znajdziesz wiele rozwiązań dotyczących ogrzewania twojego domu. Między innymi są to kotły na ekogroszek, kotły gazowe, kotły na pellet, piece elektryczne, pompy obiegowe, podgrzewacze wody, grzejniki ozdobne, łazienkowe, ścienne itp. ale również w naszej ofercie znajdziesz wszelkie akcesoria, wymienniki i zasobniki konieczne do instalacji grzewczych oraz armaturę grzewczą.

Rolbud-Instal poza samą sprzedażą wszelkich elementów koniecznych do instalacji grzewczej, oferuje usługi z zakresu montażu i serwisu instalacji. Nasi specjaliści, dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i stale poszerzanej wiedzy, wykonują profesjonalne usługi montażu instalacji grzewczych, ale również oferujemy usługi serwisowe zamontowanych już urządzeń, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek usterek oraz usługi okresowych przeglądów.

Technika grzewcza
mężczyzna regulujący sterowniki ogrzewania

Rolbud-Instal | Jaki sposób ogrzewania domu wybrać?

Piec gazowy, piec elektryczny, a może na pellet? To jedne z najczęstszych pytań, jakie zadają nam nasi klienci i nic w tym dziwnego. Instalacja grzewcza do domu to jeden z ważniejszych wyborów, jakie musimy podjąć, w końcu zostanie z nami na długie lata. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, dziś wybór sposobu ogrzewania w domu jest bardzo szeroki. W zależności od wielu czynników możesz zdecydować się na piece na ekogroszek, piece gazowe, piece na pellet, piece elektryczne, pompy obiegowe itp. Jeśli natomiast nie wiesz który sposób ogrzewania twojego domu będzie dla ciebie najlepsze, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych oddziałów Rolbud-Instal Nowy Sącz, Gołkowice, Klęczany lub Piwniczna Zdrój, a nasi specjaliści z pewnością doradzą, który sposób ogrzewania domu będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

W naszej ofercie znajdziesz produkty samych najlepszych, sprawdzonych przez lata producentów, m.in.: Defro, Stalmark, Kospel, Kamen, Wilo, Perfexim, Ottone, Acv, Viessmann, Termet, Caleffi, Afriso, Ferro, Herz, Immergas, Sigma Li, Reflex, Valsir, Sanha, Wolf itp.

Rolbud-Instal | Technika grzewcza | Piec na ekogroszek

Poszukiwaniu ekologicznych źródeł ciepła w Twoim domu bardzo dobrym rozwiązaniem jest piec na ekogroszek.
Ekogroszek to paliwo powstała na bazie węgla kamiennego lub węgla brunatnego. Na polskim rynku znajdziesz bardzo szeroki wybór kotłów na ekogroszek. Jedną z głównych zalet tego sposobu ogrzewania jest czas, w którym spalane jest paliwo. Dzięki zastosowaniu tego typu pieca nie będziesz musiał zaglądać do kotłowni nawet przez kilka dni. Jest to bardzo wygodne oraz energooszczędne źródło ogrzewania, które dodatkowo pozwolić zadbać o jakość powietrza, którym oddychasz Ty, Twoja rodzina i środowisko wokół Ciebie.

Dodatkowym atutem jest fakt, że piec na ekogroszek ma bardzo dużą wydajność, dużo większą niż standardowe piece. Przy spaleniu takiej samej ilości paliwa stałego, otrzymujemy więcej energii cieplnej niż w przypadku standardowego pieca. Rolbud Instal współpracujemy z największymi markami w dziedzinie techniki grzewczej. Znajdziesz u nas przede wszystkim kotły na ekogroszek takich producentów jak Defro, Kamen oraz Stalmark, ze względu na ich jakość wykonania, bezawaryjność oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Rolbud-Instal | Technika grzewcza | Piec gazowy

Innym sposobem ogrzewania twojego domu, może być nowoczesny piec gazowy, który jest coraz częściej wybieranym sposobem ogrzewania. Główną zaletą jest przede wszystkim duża wygoda w obsłudze pieca gazowego. Nowoczesne piece gazowe pozwalają na utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniach ustalonych godzinach. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że po powrocie do domu będzie zimno, ponieważ nowoczesny piec gazowy możesz ustawić tak, że uruchomi się o wybranej przez ciebie godzinie. Jeśli więc twój dom podpięty jest do instalacji gazowej lub na terenie działki znajduje się zbiornik na gaz płynny, możesz zdecydować się na ogrzewanie budynku piecem gazowym.

Piece gazowe, oprócz ogrzewania samego budynku mogą również ogrzewać wodę, dzięki czemu nie musisz kupować kolejnego urządzenia. Rolbud-Instal oferujemy swoje usługi, współpracując wyłącznie z najlepszymi producentami. Znajdziesz u nas piece gazowe takich producentów jak: ACV, Vaillant, Immergas, Viessmann oraz Ferroli. To głównie od tych producentów pozyskujemy niezbędne sprzęt i podzespoły, dzięki którym ogrzewanie gazowe w twoim domu lub w twojej firmie będzie w 100% bezpieczne, i spełni swoje zadanie przez lata.

[17] Skróty

Wyślij nam zapytanie ofertowe

W zależności od rodzaju produktu prosimy o przesłanie nam informacji na temat metrażu i rodzaju produktu jaki Państwa interesuje, a przygotujemy i wyślemy na e-mail wstępną wycenę
  [18] Error 404

  404

  Oops… Strona nie została odnaleziona.

  Image 404

  Strona nie została
  odnaleziona

  [19] Regulations

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. , sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.