Realizacje

Instalacja fotowoltaiczna i kolektory - Łubinka w Nowym Sączu

Przedstawiamy kolejną instalację fotowoltaiczną, oraz kolektory słoneczne, zrealizowaną przez naszych niezawodnych specjalistów!

Przy współpracy z firmą Erbet została zrealizowana inwestycja modernizacji basenu nad Łubinką w naszym mieście Nowy Sącz.
Wokół basenu możecie zaobserwować instalacje fotowoltaiczną oraz kolektory słoneczne, które na bieżąco podgrzewają wodę.

Instalacja o łącznej mocy 19,8 kw !-32x Selfa SV120M 330W i Afore 10-28x Selfa SV120M 330W i Afore 8
Zostały założone również kolektory słoneczne w ilości 60 sztuk -48 z nich, podgrzewa wodę w basenie rekreacyjnym (35 na pergoli i 13 na gruncie)- 12 podgrzewa wodę w brodziku.

Oczywiście montaż przeprowadzony sprawnie i szybko przez wykwalifikowanych instalatorów naszej firmy!

Panele fotowoltaiczne nad basenami
Panele fotowoltaiczne nad basenami
Panele fotowoltaiczne nad basenami
Panele fotowoltaiczne nad basenami

Instalacja fotowoltaiczna w Świniarsku

Nasza firma wykonała kolejną instalację fotowoltaiczną, tym razem w miejscowości Świniarsko. Wyposażyliśmy sklep Delikatesy Centrum w instalację 54 KW. Wykorzystaliśmy panele niezawodnej firmy SELFA, wraz z dwoma falownikami marki AFORE!

Oczywiście montaż przeprowadzony sprawnie i szybko przez wykwalifikowanych instalatorów firmy Rolbud-Instal.

panele fotowoltaiczne na dachu budynku
falowniki afore
panele fotowoltaiczne na dachu budynku
falowniki afore

Instalacja pompy ciepła w Świniarsku

Przedstawiamy kolejną realizację ze Świniarska. W grudniu 2022 roku zamontowaliśmy tam pompę ciepła Kospel HPMO 10 kW. To bardzo wydajne i przyjazne dla środowiska naturalnego urządzenie.

Pompa ciepła moduł zewnętrzny Świniarsk
Pompa ciepła moduł wewnętrzny Świniarsk
Pompa ciepła moduł zewnętrzny Świniarsk
Pompa ciepła moduł wewnętrzny Świniarsk

Instalacja fotowoltaiczna w Nowym Targu

Przedstawiamy kolejną instalację fotowoltaiczną o mocy 9,9 kW!, zrealizowaną jakiś czas temu, przez naszych niezawodnych specjalistów! Tym razem mieliśmy okazję pracować w miejscowości Nowy Targ, gdzie znajduje się sklep sieci dom jednorodzinny, przy którym mieliśmy przyjemność montować instalację fotowoltaiczną zlokalizowana na gruncie.Inwestycja oparta na panelach niezawodnej firmy SELFA, przy współpracy z falownikiem marki AFORE!

Oczywiście montaż przeprowadzony sprawnie i szybko przez wykwalifikowanych instalatorów naszej firmy! O tym, czy warto (i dlaczego warto) zainstalować taką instalację pisaliśmy już w postach – zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem.

Instalacja pompy ciepła w Szczawnicy

Sprawdź naszą realizację! W grudniu 2022 roku zamontowaliśmy pompę ciepła Viessmann Vitocall 200s 16 kW w Szczawnicy! To ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które nie niesie ze sobą ryzyka wybuchu czy zaczadzenia! 

Pompa ciepła moduł wewnętrzny
Pompa ciepła moduł zewnętrzny
Pompa ciepła moduł wewnętrzny
Pompa ciepła moduł zewnętrzny

Instalacja fotowoltaiczna w Juraszowej

Kolejna realizacja została przez nas wykonana w Juraszowej. W ramach instalacji fotowoltaiki zastosowaliśmy moduły Selfa SV 108M o mocy 410 W. Te panele słoneczne są nie tylko wydajne, ale także trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Wybór tych modułów pozwolił nam na zoptymalizowanie wydajności instalacji i zapewnienie klientowi jak największej ilości energii elektrycznej.

Jako falowniki zdecydowaliśmy się na model Fronius Symo 25.0.3-S, zainstalowaliśmy 2 sztuki, aby uzyskać optymalną wydajność całego systemu. Falownik ten jest znany ze swojej niezawodności i efektywności, co sprawia, że idealnie wpasowuje się w potrzeby naszych klientów. A może i Ty jesteś zainteresowany montażem paneli fotowoltaicznych?