O nas

Specjalizujemy się w tworzeniu instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, jak i również w odnawialnych źródłach energii. Zaspokajamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kilka słów o nas

Jako firma ROLBUD-INSTAL działamy głównie na terenie powiatów Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Nowy Targ. Działamy również na terenie całego województwa małopolskiego już od 2005 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy liderem w dziedzinie instalacji sanitarnych – specjalizujemy się zwłaszcza w tworzeniu instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, ale jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Parę sekund z życiaRolbud Instal

Fachowe doradztwo podczas każdego etapu budowy i remontu domu.

Jak to się dzieje?
Poznaj genezę pracy naszego zespołu, który dla dobra swoich klientów ciągle kształci się w najnowszych technikach branży instalacyjno – sanitarnej i odnawialnych źródeł energii.

Działalność naszej firmy ROLBUD-INSTAL opiera się na dwóch sektorach.

Pierwszym z nich jest sprzedaż detaliczna i hurtowa wszelkich niezbędnych artykułów do instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania oraz do wykonania innych instalacji sanitarnych.

To właśnie tutaj znajdziesz wykwalifikowanych pracowników, którzy poświęcili się zdobywaniu wiedzy o najnowszych technologiach. Te własnie można zastosować podczas wykonywania takich instalacji. Wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia oraz wiedza oparta na profesjonalizmie znanych i cenionych producentów, z jakimi współpracuje firma, pozwala na rzetelne podejście do klienta i pomoc w doborze odpowiednich produktów do ich potrzeb.
Drugim elementem, jaki oferuje marka, jest kompleksowa usługa wykonania wybranych przez Ciebie instalacji sanitarnych – instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Są one tworzone zgodnie z najnowszymi wytycznymi oraz w oparciu o najnowsze technologie. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wykonywanych usług. Swoje działania opieramy na bazie produktów pochodzących od wiodących marek tejże branży. Dzięki pracy na tych dwóch płaszczyznach jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wykonanie usługi, od projektu po wykonanie. To sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z naszej pracy.

Aby zapoznać się z naszą bogatą ofertą wystarczy zadzwonić lub zgłosić się do głównej siedziby naszej firmy ROLBUD-INSTAL!

Centrala firmy znajdujące się w Gołkowicach. Zapraszamy również do naszych oddziałów znajdujących się w Piwniczej-Zdrój, Klęczanach, a także w Nowym Sączu. Tutaj nasi klienci mogą poznać nasze fachowe usługi w konkurencyjnych cenach.

Przez cały czas istnienia firmy staramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

Jako firma kładziemy nacisk na trwałość oferowanych produktów i wysoką jakość swoich usług. Od 2012 roku jesteśmy jednym z członków Grupy Handlowej SANGROUP Sp. z o.o. która zrzesza firmy zajmujące się działalnością z branży instalacji sanitarnej. Z nami będziesz zadowolony z wykonanych prac remontowo-budowlanych, a wchodząc z nami we współpracę gwarantujemy:

  • Atrakcyjne ceny na terenie Nowego Sącza i całej Małopolski,
  • Dostawę towarów na życzenie Klienta w dowolne miejsce Małopolski,
  • Fachowe doradztwo i miłą obsługę,
  • Sprzedaż gotówkową i ratalną,
  • Wysoką jakość towarów pochodzących od samych znanych i cenionych producentów artykułów instalacji sanitarnych.

Wszystkie usługi, jakie wykonujemy u swoich klientów, zgodne są ze wszystkimi normami. Produkty na jakich pracujemy posiadają potrzebne certyfikaty, które są niezbędnym elementem w wykonywaniu naszej pracy. Dzięki temu powierzone nam działania, jakie wykonujemy posiadają gwarancję wysokiej jakości.

Zapraszamy do naszych oddziałów w Nowym Sączu, Gołkowicach, Klęczanach i Piwnicznej oraz zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy!

Zapraszamy na nasze stoiska podczas Targów Agropromocji w Nawojowej.

ROLBUD INSTAL - 16 lat doświadczenia!

Jesteśmy liderem na małopolskim, a zwłaszcza sądeckim rynku, z zakresu TECHNIKI GRZEWCZEJ, TECHNIKI SANITARNEJ, INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH, SIECI ZEWNĘTRZNYCH oraz ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII na terenie Małopolski, zapraszamy do naszych oddziałów w Nowym Sączu, Gołkowicach, Klęczanach i Piwnicznej!

Rolbud Instal na targach Agropromocja 2013

Zerknij co się u nas działo!