Zadzwoń 519 623 437 Poniedziałek - Piątek 07:00 - 17:00 Sobota 7:00 - 14:00 Przedstawiciel handlowy 519 623 400
Ciekawostki – zdalne sterowanie podłogówki ?

Ciekawostki – zdalne sterowanie podłogówki ?

OGRZEWANIE PODŁOGOWE – STEROWANIE.

Ogrzewanie podłogowe to bardzo efektywny i ekonomiczny sposób ogrzewania domu.
Pozwala na uzyskanie wysokiego komfortu cieplnego mniejszym nakładem finansowym niż w przypadku wykorzystania tradycyjnych źródeł ciepła. Aby można było mówić o prawdziwych oszczędnościach, konieczne jest rozważne sterowanie podłogówką.

Korzystając z regulatora temperatury ogrzewania podłogowego można samodzielnie decydować, ile ciepła będzie docierać do konkretnych pomieszczeń. Systemy sterowania ogrzewaniem podłogowym, które mamy w naszej ofercie, to wyspecjalizowane, nowoczesne urządzenia, które pozwalają na sprawne zarządzanie i kontrolę temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna. 

Zastosowanie systemów ogrzewania podłogowego oszczędza czas i zapewnia pełny komfort cieplny!

Sterownik ogrzewania podłogowego to urządzenie jednocześnie zaawansowane technologicznie i proste w obsłudze.
Dzięki temu, że sterownik podłogówki zainstalowany w danym pomieszczeniu decyduje o panującej w strefie temperaturze, to można przyczynić się do jeszcze większych oszczędności. 

Jednocześnie za pomocą sterownika do ogrzewania podłogowego można dopasować poziom temperatury do codziennych aktywności. Wprowadzanie zmian z poziomu regulatora temperatury ogrzewania podłogowego jest bardzo proste, dzięki łatwej nawigacji.

Po więcej, zapraszamy do naszego działu OGRZEWANIE PODŁOGOWE  lub do odwiedzenia jednego z naszych oddziałów w Nowym Sączu, Gołkowicach, Klęczanach lub Piwnicznej Zdrój.

 

Dodaj komentarz