Ogrzewanie podłogowe – zdalne sterowanie.

Ogrzewanie podłogowe – sterowanie.

Podłogówka to bardzo efektywny i ekonomiczny sposób ogrzewania domu.
Pozwala na uzyskanie wysokiego komfortu cieplnego mniejszym nakładem finansowym niż w przypadku wykorzystania tradycyjnych źródeł ciepła. Aby można było mówić o prawdziwych oszczędnościach, konieczne jest rozważne korzystanie ze sterowników tego ogrzewania.

Korzystając z regulatora temperatury ogrzewania podłogowego, można samodzielnie decydować, ile ciepła będzie docierać do konkretnych pomieszczeń. Systemy sterowania ogrzewaniem podłogowym, które mamy w naszej ofercie, to wyspecjalizowane, nowoczesne urządzenia, które pozwalają na sprawne zarządzanie i kontrolę temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna.

Zastosowanie systemów ogrzewania podłogowego oszczędza czas i zapewnia pełny komfort cieplny!

Sterownik ogrzewania podłogowego to urządzenie jednocześnie zaawansowane technologicznie i proste w obsłudze.
Dzięki temu, że sterownik podłogówki zainstalowany w danym pomieszczeniu decyduje o panującej w strefie temperaturze, to można przyczynić się do jeszcze większych oszczędności.

Jednocześnie za pomocą sterownika do ogrzewania podłogowego można dopasować poziom temperatury do codziennych aktywności. Wprowadzanie zmian z poziomu regulatora temperatury ogrzewania podłogowego jest bardzo proste, dzięki łatwej nawigacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia jednego z naszych oddziałów w Nowym Sączu, Świdniku, Gołkowicach, Klęczanach lub Piwnicznej Zdrój.