O NAS

Jako firma ROLBUD-INSTAL działamy głównie na terenie powiatów Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Nowy Targ, ale i  całego województwa małopolskiego już od 2005 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy liderem w dziedzinie instalacji sanitarnych – specjalizujemy się zwłaszcza w tworzeniu instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, ale jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To właśnie u nas otrzymasz pomoc i fachowe doradztwo podczas każdego etapu budowy i remontu domu. Jak to się dzieje? Poznaj genezę pracy naszego zespołu, który dla dobra swoich klientów ciągle kształci się w najnowszych technikach branży instalacyjno-sanitarnej.

Działalność naszej firmy ROLBUD-INSTAL opiera się na dwóch sektorach.

Pierwszym z nich jest sprzedaż detaliczna i hurtowa wszelkich niezbędnych artykułów do instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania oraz do wykonania innych instalacji sanitarnych.

To właśnie tutaj znajdziesz wykwalifikowanych pracowników, którzy poświęcili się zdobywaniu wiedzy o najnowszych technologiach, jakie można zastosować podczas wykonywania takich instalacji. Wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia oraz wiedza oparta na profesjonalizmie znanych i cenionych producentów, z jakimi współpracuje firma, pozwala na rzetelne podejście do klienta i pomoc w doborze odpowiednich produktów do ich potrzeb.
Drugim elementem, jaki oferuje marka, jest kompleksowa usługa wykonania wybranych przez Ciebie instalacji sanitarnych – instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, zgodnie z najnowszymi wytycznymi oraz w oparciu o najnowsze technologie. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wykonywanych usług, a co najważniejsze swoje działania opieramy na bazie produktów pochodzących od wiodących marek tejże branży. Dzięki pracy na tych dwóch płaszczyznach jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wykonanie usługi, od projektu po wykonanie, abyś był w 100% zadowolony z naszej pracy.

Aby zapoznać się z naszą bogatą ofertą wystarczy zadzwonić lub zgłosić się do głównej siedziby naszej firmy ROLBUD-INSTAL!

Centrala firmy znajdujące się w Gołkowicach, zapraszamy również do naszych oddziałów znajdujących się w Piwniczej-Zdrój, Klęczanach, a także w Nowym Sączu, gdzie klienci mogą poznać nasze fachowe usługi w konkurencyjnych cenach.

Przez cały czas istnienia firmy staramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.
Jako firma kładziemy nacisk na trwałość oferowanych produktów i wysoką jakość swoich usług.  Od 2012 roku jesteśmy jednym z członków Grupy Handlowej SANGROUP Sp. z o.o., która zrzesza firmy zajmujące się działalnością z branży instalacji sanitarnej.  Z nami będziesz zadowolony z wykonanych prac remontowo-budowlanych, a wchodząc z nami we współpracę gwarantujemy:

  • Atrakcyjne ceny na terenie Nowego Sącza i całej Małopolski,
  • Dostawę towarów na życzenie Klienta w dowolne miejsce Małopolski,
  • Fachowe doradztwo i miłą obsługę,
  • Sprzedaż gotówkową i ratalną,
  • Wysoką jakość towarów pochodzących od samych znanych i cenionych producentów artykułów instalacji sanitarnych.

Wszystkie usługi, jakie wykonujemy u swoich klientów, zgodne są ze wszystkimi normami, a produkty na jakich pracujemy posiadają potrzebne certyfikaty, które są niezbędnym elementem w wykonywaniu naszej pracy. Dzięki temu powierzone nam działania, jakie wykonujemy posiadają gwarancję wysokiej jakości.

Zapraszamy do  naszych oddziałów w Nowym Sączu, Gołkowicach, Klęczanach i Piwnicznej oraz zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy!

Zapraszamy na nasze stoiska podczas Targów Agropromocji w Nawojowej.

Solar roof on a single house

TAGI: instalacja sanitarna Nowy Sącz, instalacja grzewcza Nowy Sącz, instalacja wodno-kanalizacyjna Nowy Sącz, instalacja centralnego ogrzewania Nowy Sącz, montaż instalacji gazowych Nowy Sącz, montaż instalacji cieplnych Nowy Sącz, montaż wodno-kanalizacyjnych gazowych Nowy Sącz, serwis instalacji sanitarnych Nowy Sącz, serwis instalacji centralnego ogrzewania Nowy Sącz, sprzedaż akcesoriów instalacji centralnego ogrzewania Nowy Sącz, fotowoltaika Nowy Sącz, pellet Nowy Sącz, Fronius Nowy Sącz, Selfa Nowy Sącz, ACF Nowy Sącz, Vaillant Nowy Sącz, Immergas Nowy Sącz, Viessmann Nowy Sącz, Ferroli Nowy Sącz